O mnie - DJ Łobuz

Przejdź do treści
O MNIE
Muzyka
Nie mam żadnego szablonu !Kieruję się wieloletnim doświadczeniem Staram się dobierać tak utowry żeby ludzie naprawdę dobrze się bawili. Są to najczęściej największe hity muzyczne  które każdy dobrze zna nuci i śpiewa. Pojawia się również gatunek Disco Polo który potrafi rozkręcić na maxa nie jedną imprezę. Jestem na bierząco z nowościami korzystając z dee jay mix clubu będąc  jego członkiem.

Strona wizualna
Posiadam nowoczesne stanowisko pracy, które doskonale maskuje wszelkie okablowanie. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wygląd mojego stanowiska jest nie tylko moją wizytówką, ale również waszą, dlatego przywiązuję do tego ogromną wagę.  Ponadto przygotowując się do każdego zlecenia, mam świadomość tego, że jestem jego częścią, bardzo często również tłem do zdjęć i filmów :)

Estetyczny wygląd stanowiska to podstawa
Dbam o estetykę na każdym kroku, dlatego moje stanowisko pracy jest w pełni mobilne. Zabieram je na każde zlecenie, ponieważ wiem, że stanowiska DJ-ja będące na wyposażeniu wielu sal nie zawsze spełniają wymagania estetyczne.
Bardzo często sale wyposażone są jedynie w stoliki lub tradycyjne stoły. Niestety, ale sprzęt DJ-ja wymaga nie tylko odpowiedniej ilości miejsca, ale przede wszystkim właściwego rozłożenia na danej powierzchni. Posiadam swoje stanowisko, dzięki czemu cały posiadany sprzęt rozkładam wedle potrzeb.
Stanowisko przy którym pracuje powinno z łatwością dać się wkomponować w wystrój sali. Dbam o wszelkie detale również wizualne.
Wróć do spisu treści